kaip pirkti

1. Susiraskite norimą prekę spalvunamai.lt elektroninėje parduotuvėje.

 

2. Išsiaiškinkite pasirinktos prekės savybes, perskaitydami aprašymą, išsirinkite prekių kiekį, tada įdėkite prekes spausdami mygtuką „Dėti į krepšelį".

 

3. Dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite "Į krepšelį" ir savo prekių krepšelį galėsite koreguoti, atšaukti užsakymą ar pirkti.

 

4. Paspaudę "Pirkti", Jūs turėsite prisijungti prie spalvunamai.lt sistemos (jei jau pirkote anksčiau ir esate registruotas vartotojas) arba užsiregistruoti kaip naujas vartotojas (jei perkate pirmą kartą). Jūsų pateikti duomenys išliks visiškai konfidencialūs ir nebus perduodami trečioms šalims.

   

 

5. Į savo el.pašto dėžutę pdf formatu gausite "Sąskaitą apmokėjimui". Joje matysite tikslią apmokėjimo sumą ir visus reikiamus banko rekvizitus. Tą pačią sąskaitą galite rasti ir prisijungę prie savo paskyros užsakymų istorijoje. 

 

6. Užsakymą turite apmokėti per 4 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo. Neapmokėjus nustatytu laiku, rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas.

 

7.  Prekes išsiųsime paštu sekančią darbo dieną po užsakymo apmokėjimo. Į savo el.pašto dėžutę gausite laišką, kad "Užsakymas įvykdytas". Prisijungę prie savo paskyros, užsakymų istorijoje galite matyti siuntinio išsiuntimo datą. Kadangi siunčiame registruotu paštu, gausite laišką su registracijos numeriu - taip galėsite stebėti savo siuntinį. 


Visada galite grįžti į spalvunamai.lt ir peržiurėti Jūsų užsakymo būklę. Jums tereikia prisijungti ir vartotojo meniu pasirinkti "Mano užsakymai".

 

Taip pat galite rinktis prekes ir išsaugoti savo "Prekių krepšelį". Tokiu būdu galėsite prekes rinktis per keletą kartų, gerai apgalvot savo pirkinius. Prekės, esančios prekių krepšelyje, bus Jums rezervuotos tik tada, kai paspausite mygtuką "Pirkti" ir pilnai baigsite pirkimo veiksmą. Visais kitais atvejais prekes gali įsigyti visi pirkėjai, kol jos tik įdėtos į prekių krepšelį (bet dar nepaspaustas mygtukas "Pirkti") arba tik išsaugotos Jūsų vartotojo meniu skyrelyje "Išsaugotos prekės". 

 

 

Taip pat norime priminti, kad perkant internetu prekių spalvos realybėje ir ekrane gali šiek tiek skirtis. Mes neprisiimame atsakomybės už šį veiksnį, nes naudojame gamintojų pateiktas produkto nuotraukas. Jei gavus siuntinuką, Jūsų netenkina prekės spalva, forma, tekstūra ir pan., apie grąžinimo sąlygas galite pasiskaityti čia

 

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!