Pradžia / Kitos technikos / Susitraukiantis plastikas (Shrink plastic)

Susitraukiančio plastiko rinkinys "Shrink Plastic Pack", 4 vnt.

Kaina: 5.42 € Kiekis:
  • 4vnt.
  • formatas 20x30cm;
  • rinkinį sudaro:
  • 1vnt. blizgus skaidrus plastikas;
  • 1vnt. matinis skaidrus plastikas;
  • 1vnt. juodas matinis plastikas;
  • 1vnt. baltas matinis plastikas;
  • kaitinamas plastikas susitraukia apie 3 kartus ir sustorėja;
  • galima pasigaminti įvairių detalių skrebinimui, juvelyrikai, namų dekorui ir t.t.


Naudojimas:

1. Ant skaidraus plastiko galite nupaišyti piešinį su nenusiplaunančiu (permanentiniu) markeriu ar specialiais ""Poster Hobby Marker" rašikliais. Taip pat galite ant plastiko atspausti antspaudukus su permanentiniu rašalu (pvz. Staz-On rašalu ). Jei norite blizgų plastiką spalvinti spalvotais pieštukais, pirmiausiai plastiko paviršių pašiauškite labai smulkiu švitriniu popierium - sukamaisiais judesiai plastiko paviršių šveiskite tol, kol paviršius pasidarys matinis. Tada pieštukai lengviau "prikibs" prie plastiko. Taip pat galima dažyti Ranger "Alcohol Inks" dažais.

 

2. Išsikirpkite nupieštą/atspaustą motyvą. Jei šį gaminuką norėsite pritvirtinti, tai iškart iškirskite ir skylutes (nepamirškite, kad plastikas susitrauks maždaug 3 kartus - taigi, skylutė taip pat sumažės). Plastiką galima iškirpti ne tik žirklėmis, bet ir iškirsti norimą formą kirtimo aparatais.

 

3. Iškirptas detales sudėkite ant kepimo popieriaus ir kepkite orkaitėje 160° C temperatūroje keletą minučių. Gaminukus dėkite į jau įkaitintą orkaitę. Kepdamas plastikas susiraitys, bet kai susitrauks ir  sustorės, detalės išsilygins. Jei iškepus detalės vis dar turės banguotumą, iškart ištraukus iš orkaitės prispauskite plastiko detales su kokiu sunkiu daiktu, kad paviršius išsilygintų. Galima plastiką šildyti ne orkaitėje, o specialiu karšto oro fenu , skirtu rankdarbiams.

 

Naudojant susitraukiantį plastiką galite sukurti įdomias detales papuošalams, skrebukams, atvirukams, modelino darbeliams ir kitiems rankdarbiams. Susitraukiančio plastiko didžiausias privalumas - jo pagalba galite pasigamti labai smulkių dekoratyvių detalių.

 

Pamokėlė , kaip pasigaminti plastikinius žiedukus.

Atsiliepimai apie prekę

Prisijunkite, norėdami rašyti atsiliepimą


Bendras įvertinimas: : 10 of 1 reviews.


Laura Jonutytė / Įvertinimas: 10
Laba diena, * Ar būna didesnio formato susitraukiančio plastiko? * Kur jį galima įsigyti? * Ar įmanoma iškepti darbelį, kad jis susitraukus būtų mažiausiai A6 formato dydžio? Ačiū už atsakymą. Pagarbiai, Laura
Shop comments:Deja, bet didesnio formato susitraukiančio plastiko nepavyko niekur aptikti.