Susitraukiantis plastikas "Shrink Plastic Sheet Matt Transparent", 1vnt.

  • 1.19€

  • 1vnt.
  • plastikas pusiau matinis;
  • formatas 20x30cm;
  • galima dekoruoti "Poster Hobby Marker" bei nenusiplaunančiais rašikliais;
  • kaitinamas plastikas susitraukia apie 3 kartus ir sustorėja;
  • galima pasigaminti įvairių detalių skrebinimui, juvelyrikai, namų dekorui ir t.t.


Naudojimas:

1. Ant plastiko galite nupaišyti piešinį su nenusiplaunančiu (permanentiniu) markeriu ar specialiais "Poster Hobby Marker" rašikliais. Taip pat galite ant plastiko atspausti antspaudukus su permanentiniu rašalu (pvz. Staz-On rašalu). 

 

2. Išsikirpkite nupieštą/atspaustą motyvą. Jei šį gaminuką norėsite pritvirtinti, tai iškart iškirskite ir skylutes (nepamirškite, kad plastikas susitrauks maždaug 3 kartus - taigi, skylutė taip pat sumažės). Plastiką galima iškirpti ne tik žirklėmis, bet ir iškirsti norimą formą kirtimo aparatais.

 

3. Iškirptas detales sudėkite ant kepimo popieriaus ir kepkite orkaitėje 160° C temperatūroje keletą minučių. Gaminukus dėkite į jau įkaitintą orkaitę™. Kepdamas plastikas susiraitys, bet kai susitrauks ir  sustorės, detalės išsilygins. Jei iškepus detalės vis dar turės banguotumą, iškart ištraukus iš orkaitės prispauskite plastiko detales su kokiu sunkiu daiktu, kad paviršius išsilygintų. Galima plastiką šildyti ne orkaitėje, o specialiu karšto oro fenu , skirtu rankdarbiams.

 

Naudojant susitraukiantį plastiką galite sukurti įdomias detales papuošalams, skrebukams, atvirukams, modelino darbeliams ir kitiems rankdarbiams. Susitraukiančio plastiko didžiausias privalumas - jo pagalba galite pasigamti labai smulkių dekoratyvių detalių.

 

Pamokėlė , kaip pasigaminti plastikinius žiedukus.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras