Kaip pirkti

1. Susiraskite norimą prekę spalvunamai.lt elektroninėje parduotuvėje.

2. Išsiaiškinkite pasirinktos prekės savybes, perskaitydami aprašymą, išsirinkite prekių kiekį, tada įdėkite prekes spausdami mygtuką „Dėti į krepšelį".

3. Dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite "Į krepšelį" ir savo prekių krepšelį galėsite koreguoti, atšaukti užsakymą ar pirkti.

4. Paspaudę "Pirkti", Jūs galite pirkimą atlikti be registracijos arba kaip registruotas vartotojas. Prisijungti prie spalvunamai.lt sistemos (jei jau pirkote anksčiau ir esate registruotas vartotojas) arba užsiregistruoti kaip naujas vartotojas (jei perkate pirmą kartą). Jūsų pateikti duomenys išliks visiškai konfidencialūs ir nebus perduodami trečioms šalims.

5. Į savo el.pašto dėžutę pdf formatu gausite "Sąskaitą apmokėjimui". Joje matysite tikslią apmokėjimo sumą ir visus reikiamus banko rekvizitus. Tą pačią sąskaitą galite rasti ir prisijungę prie savo paskyros užsakymų istorijoje.

6. Užsakymą turite apmokėti per 4 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo. Neapmokėjus nustatytu laiku, rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas.

7. Prekes išsiųsime per 2-5 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Į savo el.pašto dėžutę gausite laišką, kad "Užsakymas įvykdytas". Prisijungę prie savo paskyros, užsakymų istorijoje galite matyti siuntinio išsiuntimo datą. Kadangi siunčiame registruotas siuntas, gausite laišką su registracijos numeriu - taip galėsite stebėti savo siuntos kelią. Visada galite grįžti į spalvunamai.lt ir peržiurėti Jūsų užsakymo būklę. Jums tereikia prisijungti ir vartotojo meniu pasirinkti "Užsakymų istorija".

Taip pat norime priminti, kad perkant internetu prekių spalvos realybėje ir ekrane gali šiek tiek skirtis. Mes neprisiimame atsakomybės už šį veiksnį, nes naudojame gamintojų pateiktas produkto nuotraukas. Jei gavus siuntinuką, Jūsų netenkina prekės spalva, forma, tekstūra ir pan., apie grąžinimo sąlygas galite pasiskaityti skiltyje Prekių pristatymas ir grąžinimas

Tikimės malonaus bendradarbiavimo!